Pátek jako stvořený pro sázení na LoL

lck_spring_split

Dnes pokračují 4 světové ligy v League of Legends, kromě korejské LCK uvidíme také zápasy čínské LPL, evropské LEC a oceánské OCL.

Akce napříč kontinenty

I League of Legends se musela přizpůsobit globální pandemii a hraje se tak v online prostředí. Jednotlivé týmy se připojují ze svých klubových základen. Tuto obrovskou změnu doplňuje také změna programu – v LCK a LPL se prozatím hrají denně tři zápasy namísto dvou.

League of Legends tu s námi bude už od časného rána, v 6:00 totiž začíná první zápas OCL, Pentanet.GG – Avant Gaming. Už o hodinu později se začne konečně hrát také v Číně a Jižní Koreji kde uvidíme zápas úřadujících mistrů světa, FunPlus Phoenix, proti Oh My God, resp. Hanwha Life – KT Rolster.

Druhými zápasy dne pak budou LNG Esports – eStar, resp. SANDBOX Gaming – Griffin a hrací dny uzavřou duely Royal Never Give UpJD Gaming, resp. DragonX – T1.

Později odpoledne se pak můžeš těšit na zápasy týmů z Evropy, LEC totiž začíná od 18:00 zápasem Rogue – SK Gaming. Následovat budou utkání Vitality s Misfits a zatím vedoucího týmu tabulky G2 Esports proti Schalke 04. Čtvrtým zápasem dne bude exceL eSports – Origen a na zajímavou bitvu se můžeme určitě těšit v souboji skvěle se prezentujících MAD Lions s týmem Fnatic.

Jen pro připomenutí – zápasy evropské LEC (a také OCL) se hrají systémem best of one, tedy na jednu vítěznou hru. LCK a LPL pak best of three a zápasy tedy končí při dvou vítězných hrách jednoho týmu.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na LCK, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Tipsport a nabídku e-sportů obecně si v nedávné době rozšířila i sázkovka SYNOTtip. Kurzy na jednotlivé sázkové příležitosti se příliš neliší.

U Fortuny si dokonce můžete vychutnat i livestream těchto zápasů, nicméně ten je k dispozici i na YouTube (s anglickým komentářem).