Pardubice jsou na pokraji vyřazení z poháru

Generali Česká cup

Vyřazovací část se v Generali Česká Cupu hraje na dva zápasy. Pardubice mají co dělat, aby otočily prohru 2:4 z prvního utkání.

V základní skupině si přitom Pardubice nevedly špatně, když vyhrály skupiny C, se ziskem 13 bodů z 18 možných. Zlín postoupil ze 2. místa skupiny D poté, co získal 12 bodů.

V prvním zápase se po vyrovnané první třetině 1:1 prosadili domácí dvěma zásahy Okála v třetině druhé. Poslední dějství už zase bylo vyrovnané, prosadili se pardubický Svačina a zlínský Köhler.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Dnes jsou favoritem na výhru domácí Pardubice a to s relativně nízkým kurzem 1.78. Zlínští Berani jsou outsiderem, na něhož si můžeš vsadit s kurzem 3.50. Remíza je v nabídce s vysokým kurzem 4.60.

Zápas sleduj od 17:00 na TV Tipsport.