Pardubice chtějí zpět na čelo 2. ligy

fortuna_narodni_liga_logo

Zbrojovka Brno je aktuálně vedoucím týmem 2. ligy, Pardubice dnes mají možnost vydobýt si zpět „své“ místo.

Tabulka je totiž trochu zkreslena tím, že Brno hrálo o 2 zápasy více, Pardubice totiž, kromě dnešního duelu s Jihlavou, mají v zásobě také odložené utkání v Třinci.

Dnes budou východočeši hostit FC Vysočinu Jihlava, aktuálně 6. tým tabulky. Domácí jsou také favoritem na výhru, s celkem pěkným kurzem 1.75. Od restartu 2. ligy totiž ještě neprohráli, jejich neporazitelnost trvá už 8 zápasů.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Jihlava od restartu naopak jenom ztrácela, vyhrála až poslední 2 svá utkání, 1:3 v Sokolově a 4:0 doma proti Vyšehradu. Pokud chce Jihlava něco v lize tento rok uhrát, musí zvítězit, týmy před ní totiž mají už nezanedbatelný náskok, na play-off o postup jim nyní schází 7. bodů. Jejich výhra je dnes v nabídce s kurzem 4.21, pravděpodobnější je však remíza s kurzem 3.60.

BONUS PRO NOVÉ HRÁČE

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou.

Hodně štěstí při sázení!