Ověření totožnosti Sazka

Zaregistrovali jste se na herním portále Sazka a nevíte jak na ověření totožnosti? Máme pro vás podrobný návod jak na to.

Jak probíhá ověření totožnosti u největší české sázkové kanceláře Sazka.cz?

Registrovat se do sázkové kanceláře Sazka.cz může každá fyzická osoba způsobilá účastnit se hazardních her dle zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách. Níže máte návod jak se nejen registrovat, ale uvádíme i potřebné kroky k dokončení registrace. Bez ověřením totožnosti to nelze. 

Nejdříve se zaregistrujte na herním portále Sazka.cz:
Vyplňte do registračního formuláře požadované osobní údaje (e-mailovou adresu, telefonní číslo, heslo pro přihlášení, jméno a příjmení, adresu bydliště/trvalého pobytu, státní občanství, pohlaví, místo narození a rodné číslo).

Následující kroky je třeba provést do 30 dnů od registrace:

Ověření kontaktních údajů:
Na vámi uvedený e-mail bude zaslána zpráva s ověřovacím linkem. Ten proklikněte pro potvrzení správnosti e-mailové adresy.

Nastavení Sebeomezujících opatření:
Jedná se o opatření, jímž uživatel limituje sám sebe v hraní a nebo je může jednotlivě odmítnout.

Zaregistrujte platební účet:
Zaregistrujte svůj platební účet nebo kartu a proveďte vklad, čímž prokážete, že jste majitelem tohoto účtu nebo platební karty.

Ověření totožnosti:
Následuje poslední povinný krok, a to je ověření totožnosti. Můžete tak učinit na kamenné pobočce sázkové kanceláře Sazka (terminály Sazka), kdy pověřený pracovník prostřednictvím Ministerstva financí dálkovým způsobem ověří vaši totožnost a věk.

V tuto chvíli bude váš účet z dočasného změněn na trvalý.

Upozornění:
Pokud tak neučiníte do 30 dní od registrace, bude vaše účet zrušen. V takovém případě je třeba provést celou registraci znovu.