Otřepou se Islanders z nakládačky?

nhl_logo

Semifinálová série mezi Tampou Bay Lightning a New York Islanders začala mnohem lépe pro tým z Floridy. Dokáží Islanders zareagovat na těžkou prohru?

Tampa udělala první krok k postupu do finále, ale i když je to jen jedna výhra, byl to spíše pořádný skok. Lightning vyhráli nad Islanders v poměru 8:2, vyhráli všechny tři třetiny (3:1, 2:0 a 3:1) a svému soupeři jednoduše nedali šanci. Tampa proměnila 3 přesilovky (Islanders také jednu), na konci třetí třetiny padl trest např. také za zdržování hry.

V týmu Lightning zářil kanaďan Point, který zaznamenal 2 góly a 3 asistence, dařilo se také Kucherovovi, který měl bilanci 1 branka a 4 asistence. Branku přidal také Ondřej Palát, do zápasu naopak nezasáhl zraněný Jan Rutta.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Uvidíme, jak se s touto porážkou vypořádají New York Islanders, není to asi jedna z těch, které mohou jen tak hodit za hlavu. V dnešním druhém zápase série jsou outsiderem s kurzem na výhru 3.26. Tampa je favoritem na výhru s pěkným kurzem 1.95, Remíza je k mání za 4.15. Zápas můžeš sledovat na TV Tipsport.