Otestujte nové online pecky. Navíc s pátečním bonusem pro každého.

Thunderkick patří mezi celosvětově uznávané výrobce online her. Čeští hráči se o kvalitě produktů z jejich dílny nemohli dlouho přesvědčit, což už ovšem neplatí. Sazky Hry jako první český herní portál zařadil od Thunderkicku do své nabídky nově hned tři super automaty.

Fruit Warp, Esqueleto Explosivo a Birds on a Wire. To jsou názvy výherních automatů, které si můžete nyní nově exkluzivně jako jedni z prvních vyzkoušet pouze v herně od Sazky.

Fruit Warp je neobvyklý automat, kde se symboly ovoce neprotáčí na válcích, ale chovají se, jako kdyby je někdo na vaši obrazovku házel. Pět shodných symbolů aktivuje příslušný speciální režim s obřími násobitely. Originálně je zpracovaný i automat Esqueleto Explosivo. Připravte se na spoustu lidských koster, lebku s funkcí Wild a násobitele až 32x. A Birds on a Wire? Další netradiční automat. Válce nahradili ptáci sedící na drátech elektrického vedení. Zajímavá jsou bonusová kola s vysokými násobiteli výher.

Nová dávka her s extra pátečním bonusem!

Nové automaty z dílny Thunderkicku můžete hrát u Sazka Her zdarma, rozhodně byste ale měli vědět, že Sazka má pro každého nového klienta připraven vstupní bonus až 5 3000 Kč a každý pátek navíc můžete díky akci Happy Friday dostat další bonus 25 % ke svému vkladu. Jak na to?

Stačí mít dokončenou plnou registraci, vložit si na herní konto alespoň stovku, nezapomenout zadat bonusový kód „patek25“ a jste ve hře o extra výhodu až do výše 1 000 Kč!

Která z novinek u Sazka Her se stane vaší šťastnou hrou?

Tip: Sazka Hry: Jak na úspěšnou registraci a ověření totožnosti – online