Oslaví Slavia titul výhrou proti Plzni?

fortuna_liga_logo

Pokud Sparta prohraje svůj duel se Slovanem Liberec, získá její rival ze Slavie titul už před začátkem svého zápasu proti Viktorii Plzeň.

Sparta v Liberci aktuálně prohrává 2:0 a to se píše nějaká 60. minuta zápasu. Slavisté tak budou „moci slavit“ ještě před výkopem svého zápasu proti Plzni. Třetí titul v řadě pro svěřence trenéra Trpišovského je tak na dosah ruky. Slavii Praha zřejmě ani nebudou muset mrzet absence důležitých hráčů, Provoda, Baha, Olayinky (u nichž se dostupnost ještě potvrdí) a také Simy s Hovorkou.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Naopak absence by mohly mrzet Viktorku Plzeň. Chybět totiž má Bucha s Hejdou a zřejmě pak i další čtveřice hráčů: Kayamba, Kovařík, Limberský a Čermák. Pokud Liberec opravdu dotáhne svůj zápas se Spartou do vítězného konce, budou muset plzeňští zabrat, aby jej opět předskočili. Pokud vyhrají, dostanou se rovnou na 4. místo, právě za Spartu, se ziskem 54 bodů.

Výhru Slavie si můžeš vsadit s kurzem 1.78, remízu za 3.55 a vítězství Plzně za 5.20. Začíná se od 19:30.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!