Online výherní automat Highway Kings – recenze

Casino Recenze Automaty zdarma Vegas automaty

Staňte se nefalšovaným králem dálnic s novým automatem Highway Kings. Jeho válce můžete roztáčet zdarma i za peníze v online casinu od Fortuny.

Při hraní tohoto propracovaného a graficky povedeného automatu se budete jistě dobře bavit. Jde o hru s pěti válci a devíti oboustrannými výherními liniemi, která vás přenese do unikátního světa kamionů, trucků a nekončících dálnic. Tu správnou atmosféru navozují i symboly volantu, pneumatik, čerpací stanice, kanistru a pochopitelně různobarevných kaminonů.

Vůbec nejcennější je ten s červenou barvou, pokud se vám zobrazí na všech pěti válcích, můžete se radovat z výhry ve výši 10 000! Špatný ale není ani třeba žlutý kamion, který vám může zajistit až 5 000.

Tip:
Automaty Fortuna – Jak hrát o maximální možné výhry?

Wild a Scatter symboly pro větší výhry

Nechybí ani bonusové symboly Wild a Scatter. Wild symbol je v této hře žolíkem, podobně jako v karetních hrách. Dokáže tak zastoupit jakýkoli jiný symbol, navíc zdvojnásobuje každou výhru na této výherní linii. K ještě vyšším výhrám vám dopomůže i symbol Scatter v podobě výfuku.

To hlavní o automatu Highway Kings už víte. Teď už vám nezbývá nic jiného, než nastartovat motor a vyrazit na cestu. Nezapomeňte, že jako noví hráči můžete hrát tuto povedenou online hru s bonusem až 25 000 Kč! Herní konto si můžete založit ZDE. Ještě před hraním o peníze si lze automat pochopitelně vyzkoušet i zdarma.

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Casina s licencí

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč