Online sázení u Chance: Druhy předzápasových sázek

Připravili jsme pro vás přehled předzápasových sázek, se kterými se setkáte při online sázení u Chance.

Chance nabízí svým sázkařům široké spektrum předzápasových sázek – od jednoduchých, až po systémové. Ve druhém případě je možné vyhrát i přes jeden nebo více nesprávných tipů.

Sólo sázka – jednoduchá sázka s jedinou sázkovou příležitostí na tiketu. Sázka je výherní, pokud je tip na tiketu správný. Částka k výplatě se vypočítá vynásobením vkladu kurzem.

Tip:
5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online

AKU sázka – akumulovaná sázka s minimálně dvěma a maximálně 50 sázkovými příležitostmi na tiketu. Sázka je výherní, pokud jsou všechny tipy na tiketu správné. Výhra se vypočítá vynásobením vkladu kurzy.

Extratip – sázka, při které sázející získává výhru i při jednom chybném tipu, pokud jde o tzv. přídavný tip. Sázející může přídavný tip určit v AKU sázce, která obsahuje minimálně 10 sázkových příležitostí (aby byl Extratip platný, nejméně 10 sázkových příležitostí musí být vyhodnoceno). Kurz přídavného tipu je nižší nebo roven nejnižšímu kurzu z ostatních příležitostí na tiketu. Pokud je na tiketu jedna příležitost s nejnižším kurzem, stává se automaticky přídavným tipem. Pokud je nejnižší kurz shodný u dvou a více příležitostí, určí přídavný tip přímo sázející.

Kombinátor – rozpisová (Kombi) sázka s možností kombinovat na tiketu 2 – 10 libovolných příležitostí formou rozpisu.

Maxikombi – rozpisová (Kombi) sázka vycházející z Kombinátoru, která rozšiřuje možnost sázejícího kombinovat jednotlivé příležitosti zavedením tzv. skupin. Skupina je soubor 2 – 15 příležitostí libovolně určených sázejícím. Do skupiny není možné zařadit podpůrné sázky (to platí i mezi skupinami navzájem).

Online sázení u Chance: Druhy předzápasových sázek-> Chci začít sázet online u Chance, získat 200 Kč na ruku a vstupní bonus až 2 000 Kč