Online sázení u BetStars: Až o 100 % vyšší výhry

U BetStars máte možnost sázet na fotbalové zápasy s lákavým bonusem. Své výhry můžete navýšit až až o 100 %.

Pokud patříte mezi sázkaře, kteří rádi zařazují na své tikety fotbalové zápasy, neměli byste si nechat ujít zajímavou nabídku BetStars, online sázkové kanceláře spadající pod nejznámější pokerovou hernu na světě PokerStars.

Uzavřete AKO tiket alespoň s třemi předzápasovými příležitostmi z fotbalové sekce, pokud vyhrajete, můžete se těšit na odměnu navíc. Při třech zápasech získáte automaticky bonus 5 %, při deseti zápasech zápasech máte v kapse 35% bonus, který se s počtem událostí zvyšuje. Při 20 utkáních na tiketu máte šanci, že získáte oproti původní výhře jednou tolik – tedy celých 100 %. Bonus k výhře připisuje BetStars formou hotovosti.

Podmínky? Jen jen jedna, všechny vaše tipy musí být v kurzu minimálně 1,5. Na tiket můžete zařadit některé z mnoha vybraných fotbalových příležitostí: výsledek zápasu, oba týmy dají gól, výsledek zápasu a oba týmy dají gól, celkem gólů – nad/pod, přesný výsledek, výsledek zápasu a celkem gólů – nad/pod, poločas/konečný výsledek, výsledek zápasu – handicap.