Online hrací automat Gonzo´s Quest – recenze

Výherní automat Gonzo´s Quest patří v online casinech Tipsport Vegas a Chance Vegas k nejoblíbenějším hrám. V čem je jedinečný a jaké zajímavé funkce hráčům nabízí?

Pokud máte dobrodružnou povahu, automat Gonzo´s Quest si rychle oblíbíte. Je totiž inspirovaný dobou, kdy světoznámý španělský dobyvatel Gonzalo Pizarro hledal tajemné město plné zlata známé jako Eldorado. Zážitek z hraní ještě umocňuje špičkové grafické zpracování i povedený zvukový doprovod.

Automat je mezi hráči heren Tipsport Vegas a Chance Vegas oblíbený i kvůli tomu, že se jeho válce chovají jinak, než je tomu u běžných online automatů. Pětice válců v podobě kamenů s různými ornamenty se neprotáčejí, ale při spuštění na sebe padají.

Tip:
Casino Tipsport Vegas – Jak začít hrát

 

Funkce Avalanche i bonusová hra

Velmi povedená je funkce Avalanche, v překladu lavina. Když se vám podaří vytvořit výherní kombinaci, kameny explodují a udělají také místo pro nové. To se opakuje tak dlouho, doku se vytvářejí nové a nové výherní kombinace. V rámci jediného kola tak můžete vyhrát další peníze.

Automat Gonzo´s Quest není ochuzen ani o bonusovou hru (Free Falls), která se aktivuje v momentě, kdy se vám na příslušných místech objeví tři speciální zlaté symboly. A co vlastně přináší? Díky ní získáváte 10 volných zatočení zdarma, navíc se zvyšuje i násobitel, nejvyšší stupeň vám sázku znásobí až 15krát.
 

Hrajte automat Gonzo´s Quest zdarma!

Stejně jako všechny hry dostupné v casinech Tipsport Vegas Chance Vegas si můžete i automat Gonzo´s Quest zkusit zahrát nejprve zdarma a bez nutnosti registrace. Jeho funkce a herní principy si tak můžete vyzkoušet i bez toho, aniž byste do hry vložili jedinou korunu. Stačí při jeho spouštění zvolit variantu „Hrát pro zábavu“.
 

Pokud chcete hrát o opravdové peníze, bez registrace se neobejdete. Vytvořením herního účtu u Tipsportu, či Chance získáváte automaticky nárok na vstupní bonus až 5 000 Kč na vaše hraní!