Oktagon 13 s Vémolou či Peštou je tady! Užijte si nabitý turnaj živě

Galavečery největší česko-slovenské MMA organizace Oktagon se už tradičně řadí mezi nejprestižnější tuzemské sportovní události roku. O sobotním turnaji Oktagon 13 to platí obzvlášť. Adrenalinovou show plnou hvězdných fighterů pod širým nebem si můžete vychutnat živě v přímém přenosu na TV Tipsport.

Fanoušci bojových sportů se konečně dočkali! Už tuto sobotu 27. července rozhoří tenisový areál na pražské Štvanici dlouho očekávaný galavečer Oktagon 13. Promotéři o něm mluví jako o nejkrásnějším turnaji v roce a není se jim co divit. Souboje novodobých gladiátorů pod širým nebem mají svou speciální atmosféru a jedinečné kouzlo.

Českého Terminátora čeká Frankenstein

A ta nabitá karta! V akci se představí ty největší hvězdy domácí MMA scény v čele s nejpopulárnějším českým zápasníkem Karlosem „Terminátorem“ Vémolou. Ten v hlavním a zároveň nejočekávanějším duelu celého večera vyzve brazilské monstrum – Henriqueho da Silvu přezdívaného Frankenstein.

„Těš se na knokaut!“ vzkázal Vémolovi jeho sok. „Bude to těžké, protože v jeho prospěch hovoří váha i výška, ale maximálně se na něj připravím. Cítím, že je pro mě Frankenstein hratelný soupeř,“ reagoval s chladnější hlavou český „Terminátor“, jenž jako první Čech nasál atmosféru nejslavnější zápasnické ligy světa – proslulé UFC.

Turnaj nicméně láká i na další přední fightery domácí scény. Vyprodaná aréna uvidí v kleci například velkého oblíbence Makhmuda Muradova, dalšího zápasníka se zkušenostmi z UFC Viktora Peštu, debutující Tomáše Dvořáka a Lea Brichtu či vyhrocený střet Václava Mikuláška proti Milanovi Ďatelinkovi. Čeká na nás zkrátka další nezapomenutelná MMA show plná skvělých zápasů.

Turnaj Oktagon 13 živě na TV Tipsport!

O Oktagon 13 nemusíte přijít ani vy. Celý open air galavečer totiž odvysílá živě TV Tipsport! Stačí si u Tipsportu založit herní účet, vyzvednout si 150 Kč zdarma za registraci a pak už si jen očekávaný MMA turnaj naplno užít. A ještě něco – každý nový získává navíc nárok na vstupní bonus až 50 000 Kč.

(zdroj foto: OKTAGON MMA)