Odvrátí Bayern hrozbu vyřazení?

Liga Mistrů promo

Bayern Mnichov se nachází v situaci, na kterou není příliš zvyklý. Dnes se postaví PSG z pozice slabšího, v Lize mistrů je však zvyklý dominovat.

Letos to ale s nadějemi Bayernu Mnichov vypadá špatně. Ne, že bychom snad chtěli být zlými proroky, ale bohužel mu chybí hráč, na nějž se v mnoha případech mohl a měl spolehnout, jeho nejlepší útočník, Robert Lewandowski. Polský šutér má bohužel zraněné koleno a v této sezóně už si nezahraje. Zastoupit ho však mohou jiní hráči, což o to, kádr má Bayern samozřejmě vyšperkovaný talentem. Chybět však dnes budou i Douglas Costa a Serge Gnabry, coby posily do útoku a dále i Hoffman, Roca, Tillman a Tolisso.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Paris Saint-Germain se, naštěstí pro své fanoušky a také naděje na postup, může spolehnout na dvě své největší a nejdražší hvězdy, dva nejdražší fotbalisty světa, Neymara a Kyliana Mbappeho. Neymar se v prvním zápase blýskl dvěma asistencemi, Mbappe svůj výkon korunoval dvěma brankami. Co na tom, že jen tito dva hráči stáli bezmála 400 milionů eur? Pro PSG není nic příliš drahé, o čemž se bezpochyby přesvědčíme i v letním přestupovém období.

Bayern by musel v Paříži vyhrát, a to buď o dvě a více branek, nebo v poměru 3:4 a více. Cokoli jiného bude znamenat postup francouzského celku. I tak je ale favoritem na výhru, když už ne na postup. Kurz na výhru Bayernu Mnichov je 2.26, na remízu 4.10 a na výhru PSG pak 2.95.

Zápas začíná ve 21:00!