Odstartovala skotská Premiership

spfl logo

Startu fotbalové ligy se konečně dočkali fanoušci ve Skotsku. První kolo nejvyšší soutěže završí zápas Ross County – Motherwell.

Získá Celtic desátý titul v řadě?

Soutěž, které se účastní 12 týmů může už podesáté v řadě ovládnout tým Celtic Glasgow. V Premiership tradičně dominoval jeden z dvojice Celtic / Rangers, jen málokdy se podaří jinému týmu narušit tento řád. V posledních 9 sezónách to bylo ale vždy v rukách bílozeleného Celticu.

První ligové kolo dnes uzavřeme zápasem Ross County – Motherwell. Tuto dohrávku můžeš sledovat v tradičním ostrovním čase, tedy od 20:45.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Favoritem na výhru jsou hosté z Motherwellu, jejich šance na výhru je vyjádřena kurzem 2.18. Domácí Ross County si můžeš na tiket hodit s kurzem 3.14 a jen o chlup vyšší kurz je na remízu, 3.28. Zápas bude přenášet televizní stanice PREMIER SPORT.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

Pokud ještě u Fortuny nemáš účet, můžeš využít zvýhodněnou nabídku pro nové hráče.

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.