Odskočí dnes Young Boys opět na čele tabulky

Swiss_Super_League

Ve švýcarské nejvyšší fotbalové lize je situace na špici tabulky neskutečně vyrovnaná.

První dva týmy, Young Boys a St. Gallen, mají stejně bodů a za posledních 5 zápasů naprosto stejnou formu. Young Boys dokázali vstřelit o gól méně, 55 vs. 56, avšak inkasovali o 4 méně 34 vs. 38. Prohru 1:0 proti poslednímu Thunu si však za rámeček nedají.

Servette zatím drží 4. místo, což znamená kvalifikaci do Evropské Ligy, jistého však v současné chvíli nemají nic a Curych je pouze o 2 body za nimi. Od restartu ligy zatím uhráli 3x remízu, což jim s evropskými ambicemi příliš nepomáhá. Podaří se jim uhrát bodík i dnes? Kurz na to je 3.54.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Favoritem na výhru v dnešním zápase jsou ligoví lídři Young Boys, kurz na to je 2.10. Naproti tomu domácí jsou ohodnocení kurzem 3.10, což ještě není úplně špatné. Jak jsme psali výše, ve švýcarské Super League není nouze o šokující výsledky.

Zápas začíná od 20:30.

BONUS PRO NOVÉ HRÁČE

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!