Odpoledne se hraje i Chorvatská liga

chorvatsko_prvniliga_logo_big

I přesto, že jsou dnes na programu zápasy v evropských pohárech, odehraje se odložený zápas 6. kola nejvyšší chorvatské ligy.

Dnes od 17:00 začne dohrávka odloženého zápasu mezi Slavenem Belupo a Lokomotivou Záhřeb. Chorvatské týmy mají zatím odehráno 6-9 zápasů a temto zatím určuje Dinamo Záhřeb, které vede s 22 body. Jeho městský rival, Lokomotiva Záhřeb, je zatím o skóre na předposledním místě, jelikož ze svých 6 zápasů získala pouze 5 bodů.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Slaven Belupo začal o něco lépe, i když ho Lokomotiva ještě může předskočit. S 8 zápasy za sebou má na kontě 10 bodů, z posledních 2 dokonce získal 6 bodů. Má také pozitivní skóre, 13:11, což se nedá tvrdit o Lokomotivě, která zatím zapsala skóre 5:12.

Z pěti posledních vzájemných zápasů má lepší bilanci tým z hlavního města. Lokomotiva se radovala celkem třikrát (jednou z toho v poháru), Slaven Belupo jednou a v posledním zápase jsme viděli remízu 1:1.

Dnes jsou ale favoritem domácí, na Slaven Belupo si můžeš vsadit s kurzem 1.92. Vítězství Lokomotivy Záhřeb je v nabídce s kurzem 3.90, remíza pak za 3.33.

BONUS PRO NOVÉ HRÁČE

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!