Odložený zápas dnes odehraje i Marseille

Ligue1-2021-logo

Marseille dnes bude doma hostit celek St. Etienne, a nebude to procházka růžovou zahradou, oba soupeři začali ligu velmi dobře.

Domácí si nejprve připsali výhru 2:3 na půdě Brestu, na ni navázali šokující výhrou 0:1 nad PSG, v níž padlo celkem 5 červených karet. St. Etienne zase doma přehrálo 2:0 Lorient, ve druhém domácím zápase si poradili stejným výsledkem i se Štrasburkem. Poslední 3 vzájemné ligové zápasy však ovládla Marseille, dvakrát výsledkem 2:0 a jednou 1:0.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Na Stade Vélodrome se také vinou zranění nepředstaví několik hráčů, za domácí budou chybět Sanson a Sarr, plus vykartovaní Amavi a Benedetto. Z kádru St. Etienne absentují zranění Boudebouz, Gabriel, Khazri a Ruffier.

Favoritem jsou dnes večer domácí, kurz na jejich výhru je 2.04. S tak málo daty a dobrým startem by ale mohly reálně vyjít všechny tipy, kurz na remízu je 3.38, na výhru hostí pak 3.92. Zápas začíná ve 21:00, sledovat ho můžeš na programu Nova Sport 2.

Kde sledovat Ligue 1? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!