O víkendu by se měla hrát Bundesliga, Ligue 1 a částěčně i Premier League

football_generic

Velká většina lig a soutěží, napříč sporty a zeměmi je v současné době pozastavena.

Italská Serie A, Fortuna:Liga, La Liga, či Eredivisie jsou příklady nejvyšších ligových soutěží, které se už hrát nesmějí. Kromě toho je konec také v Extraligou ledního hokeje, NHL, či NBA.

Fotbal by se zatím ale měl i nadále hrát v Německu a Francii. Dnes by měly být na pořadu dne předehrávky a to konkrétně zápasy ze dna tabulky Düsseldorf – Paderborn, který začne ve 20:30 a od 20:45 pak souboj sedmého týmu s pátým Lyon – Reims.

Oba mače máš možnost sledovat prostřednictvím live streamu na TV Tipsport.

O víkendu by se měla dohrát kompletní ligová kola, což se ale určitě nestane v Anglii. Už teď je jasné, že své zápasy neodehraje Arsenal, ani Chelsea. Trenér Arsenalu Mikel Arteta a křídelník Chelsea Callum Hudson-Odoi totiž byli oba testováni na Coronavirus s pozitivními výsledky a jejich týmy jsou tak v karanténě.

Kde zápas sledovat? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!