O play-off se dnes popere Montreal

nhl_logo

V play-off kanadsko-americké NHL zbývá obsadit poslední místečko, které ještě zbývá v Severní divizi. Postupu se dnes může přiblížit tým Canadiens.

Již postupujícími týmy ze Severní divize jsou Toronto Maple Leafs, Edmonton Oilers a Winnipeg Jets. Právě jednoho z postupujících, Edmonton, dnes vyzvou na svém ledě Montreal Canadiens. Canadiens jsou aktuálně čtvrtí a tedy drží poslední postupový post, jejich postup ale ještě může ohrozit Calgary. Flames totiž mají odehrána o dvě utkání méně, než Canadiens.

I tak je to ale celkem nepravděpodobné, Calgary Flames totiž nemají dostatečně dobrou formu a do konce základní části by v podstatě všechny zápasy museli vyhrát a samozřejmě také spoléhat na zaváhání Canadiens. Ti totiž mají na Flames aktuálně osmibodový náskok, takže i při dvou výhrách a dorovnání počtu zápasů, by to bylo stále o čtyři body ve prospěch klubu z Montrealu.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Dokáží dnes Edmonton Oilers na dálku pomoci Flames? Jejich výhru si můžeš vsadit s kurzem 2.40. Na vítězství Montrealu Canadiens si vsaď díky kurzu 2.45, je to tedy pořádně vyrovnané. Remízu najdeš v nabídce za 4.15.

Hrát se začíná od 01:00 hodin a zápas můžeš sledovat na TV Tipsport.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.