Novinka u SynotTipu: 100 + 400 Kč za ověření účtu přes kurýra

SynotTip provozující online sázkovou kancelář i online casino přišel s novým způsobem, jak mohou noví hráči dokončit registraci a přejít na trvalé konto. Navíc k tomu dostanou příjemný bonus.

Vyplnění registračního formuláře na stránkách SynotTipu je pouze prvním krokem k získání plnohodnotného herního konta. Poté je nutné si nechat podle zákona ověřit svoji totožnost, bez toho registraci nedokončíte. Nyní můžete tento nezbytný krok udělat přes kurýra, a to v Praze a v Brně.

Čtěte také: O 10 % vyšší výhry v LIVE sázkách během US Open

Jak na ověření přes kurýra?

Přihlaste se do svého nově založeného účtu a jděte do sekce „změna registračních údajů“, kde si zvolíte možnost „ověření kurýrem“. Poté vyčkejte, než se vám kurýr ozve a domluvíte si schůzku, kde k ověření dojde. Je nutné vždy vyplňovat všechny údaje pravdivě a správně, protože se budete muset při ověřování prokázat občanským průkazem.

Bonus 500 Kč pro nové hráče

Ověření přes kurýra se vyplatí. A to nejen z hlediska úspory času, ale i vzhledem k bonusu, jaký za to SynotTip nabízí. Za přechod na trvalé konto vám náleží 200 Kč, další dvě stovky vám na účtu přistanou, jakmile vyplníte bankovní účet. Prvních 100 Kč získáváte už za dočasnou registraci, celkem si tak každý nový hráč přijde na více než příjemný bonus 500 Kč do hry.