Nové hrací automaty Fortuna v mobilu zdarma

Nově přidané automaty v online casinu Fortuna Vegas můžete hrát zdarma i ve svém mobilu. Připravili jsme pro vás stručný návod, jak na to.

Ve Fortuně se rozhodli v úvodu nového roku udělat radost všem hráčům online casina Vegas. Herní nabídku rozšířili hned o čtyři nové hrací automaty. Dobrodružným povahám udělá radost automat Daring Dave s třemi bonusovými koly, poněkud poklidnější je hra Funky Monkey. Bláznivé opice vám mohou zajistit až 2500 násobek vaší sázky na jedno roztočení.

Hned 243 způsobů, jak si zajistit výhru, a spoustu výherních symbolů nabízí hrací automat Ace Ventura: Zvířecí detektiv podle stejnojmenné komedie s Jimem CarreyemS poslední novinkou se přesunete na golfové greeny. Při hraní automatu Golden Tour na vás čekají výherní linie z obou stran i zábavná bonusová hra.

Tip:
Hrajte v online casinu Vegas s bonusem až 25 000 Kč

Jak hrát nové automaty ve Fortuna casinu v mobilu zdarma?

Máte na výběr ze dvou možností. Nové automaty můžete v online casinu Fortuny hrát přes speciálně přizpůsobený mobilní web, na kterém se budete cítit stejně komfortně jako na standardním PC. Stačí navštívit stránky Fortuny a zavítat do sekce Vegas. Tam si vyberte hru a při spouštění klikněte na možnost „Demo“, v tomto režimu hrajete jen za hrací peníze.

Fortuna ale pochopitelně disponuje i mobilní aplikací pro chytré telefony s operačním systémem Android či iOS. Stačí si aplikaci stáhnout do svého mobilu a můžete roztáčet válce bez toho, aniž byste vložili do hry jedinou korunu.