Nová sezóna odstartovala i ve Španělsku

La_liga_logo_wide

Zápasy týmů, které se účastnily pozdějších fází evropských soutěží jsou odloženy. Nebudou hrát Barcelona, Real Madrid, Sevilla, ani Atlético Madrid.

Posouval se také zápas Granada – Athletic Bilbao, který se měl původně hrát v pátek. Šlo o potenciální konflikt, právě co se týče pátečního (a pondělního) termínu na plánování zápasů, který se vedení ligy nelíbí.

Dnes tedy zbývají k odehrání čtyři zápasy, utkání Barcelona – Elche a Real Madrid – Getafe se budou hrát v náhradních termínech, které budou ještě upřesněny.

Ve 14:00 začne zápas Alaves – Betis. I s velkou marodkou jsou v tomto zápase favoritem na výhru hosté. Výhru Realu Betis si můžeš vsadit s kurzem 2.63, zatímco vítězství domácího Alaves za 2.81. Remíza je k mání s kurzem 3.24.

Od 16:00 začíná zápas Real Valladolid – Real Sociedad. I zde jsou favoritem hosté, Real Sociedad si můžeš hodit na tiket s kurzem 2.56. Domácí, kteří se budou muset obejít bez Kika a Ben Arfy, si vsaď s kurzem 2.93. Remízu můžeš vychytat s kurzem 3.20.

V 18:30 svou sezónu zahájí také Villareal a to soubojem s Huescou. Pod vedením trenéra Emeryho je dnes favoritem na zisk tří bodů a to s kurzem 1.58. Chybět budou Bacca, Guerra a Mori. Huesca postoupila minulý rok a je v La Lize teprve podruhé. Její dnešní výhru si můžeš vsadit s kurzem 6.09. Remíza je k mání s kurzem 4.14.

Ve 21:00 uvidíme také první zápas Valencie, která přivítá Levante. Stejně jako v případě Villarealu se může Valencia těšit z pozice favorita na výhru v zápase, kurz na ni je 2.10. Remíza a výhra Levante je v nabídce s podobnými kurzy, 3.52, resp. 3.56. Tento zápas můžeš sledovat také na TV Tipsport.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!