NHL se vrátí už 1. srpna, příprava startuje dnes

nhl_logo

Velice rychlý spád nabere ode dneška příprava na návrat kanadskoamerické NHL.

Přípravné zápasy, které nás dovedou k sobotnímu restartu NHL, se budou, stejně jako zápasy „ostré“ části hrát ve dvou kanadských městech, Edmontonu a Torontu.

Pro dohrání sezóny 2019/20 vznikl také nový formát, jelikož základní část se dohrát nestihla. První čtyři týmy z každé konference se poperou v miniturnaji o umístění a o to, kdo bude nasazeným týmem. Týmy na 5.-12. místě si to zároveň rozdají ve vyřazovacím turnaji na 3 vítězné zápasy, čímž vznikne seznam 16 postupujících do vyřazovací části.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Přípravu zahájíme dnes od 22:00, kdy se utkají Philadelphia Flyers a Pittsburgh Penguins. I když Flyers už mají postup do vyřazovací části zajištěn, v přípravě jsou favority tučňáci (2.10). Na Philadelphii si můžeš vsadit s kurzem 2.73 a remíza je k mání za 3.90.

Zítra ráno, od 02:00 pokračujeme zápasem Montrealu Canadiens (2.99) s Toronto Maple Leafs (1.90). Montreal jen o fous dosáhl na 12. místo, Toronto bylo před přerušením ligy a 8. pozici a tudíž je dnes pasováno do role favorita. Remíza je dnes ohodnocena na 4.20.

No a od 04:30 si můžeš vychutnat první zápas Calgary Flames (2.35) a Edmontonu Oilers (2.40). Edmonton byl v tabulce konference, podobně jako Pittsburgh, na pátém místě, Calgary bylo osmé. Remízu si můžeš vsadit s kurzem 3.90.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.