Nejlepší tikety: Vsazenou tisícovku proměnil v půl mega!

Podívejte se na nejlepší online tikety předchozích dní u Fortuny. Všem vévodí sázkař, kterému tisícovka a pět fotbalových remíz přivály více než 570 tisíc korun.

Sázka na remízu fotbalového mače bývá zrádná, když ale vyjde, dokáže díky vysokým kurzům přihrát krásné výhry. Touto taktikou se řídil i klient Fortuny, jenž na svůj tiket zařadil hned pět „křížů“. Při výběru zápasů zabrousil do české, belgické či japonské ligy.

Nepřehlédněte: Vyhrávejte víc s vylepšenými LIVE sázkami u Fortuny!

Jelikož se celkový kurz vyšplhal vysoko přes 500, sázející uzavřel sázku jako Malou domů, při níž se při jedné chybě vrací desetinásobek vkladu zpátky. Tuto šikovnou pojistku ale nakonec ani nepotřeboval. Všech pět tipů mu vyšlo a nyní se tak může díky vsazené tisícikoruně radovat z parádní výhry!

Fortuna registruje za poslední dny i další online tikety s velkými výhrami. Tipy na počet gólů ve fotbalových zápasech se ukázala jako správná strategie na cestě k částce přes 200 tisíc, ještě o něco vyšší suma přistála při vkladu 303 Kč na kontě hráči, který zkombinoval na svém tiketu všechny možné druhy sázek. I v tomto případě hrál prim fotbal.

Sázejte u Fortuny s bonusem pro nové hráče!

Nechte se inspirovat úspěšnými tikety od ostatních sázejících a sestavte si svůj výherní tiket i vy! Pokud ještě nemáte u Fortuny založené herní konto, registraci můžete provést kliknutím sem. Na každého nového hráče nyní čeká atraktivní vstupní bonus 700 Kč na své první sázky.

Tip → Chci začít sázet u Fortuny s bonusem 700 Kč pro nové hráče