Nechá Sigma tři body v Plzni?

fortuna_liga_logo

V plzeňské Doosan Aréně se dnes, v rámci 22. kola Fortuna Ligy, utká domácí Viktoria Plzeň se Sigmou Olomouc. Zůstanou body v Plzni?

Duel Plzně a Olomouce je na programu až v podvečer, od 18:30, ale bude to asi nejvyrovnanější z dnešních zápasů. Plzeň potřebuje bodově hodně zabrat, aby skončila na nějaké respektovatelné pozici. Prozatím je se 34 body na 6. místě tabulky, ale pokud dnes prohraje Liberec, může ho výhrou předskočit. Problémem jsou však 4 další týmy, které nyní mají mnohem více bodů, začínajíc s Jabloncem se 39 a Slováckem se 40 body.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Sigma Olomouc má zrovna formu odpovídající středu tabulky, z posledních pěti zápasů má pouze jednu výhru, dvě remízy a také dvě prohry. Prohrála i poslední zápas, doma ji o všechny body obral Zlín (0:1). Sigma by se ale asi nezlobila ani za bod, navíc ve venkovních zápasech prohrála pouze jeden z uplynulých devíti. Šest z nich ale skončilo remízovým výsledkem a Sigma je tak, spolu s Českými Budějovicemi, nejčastěji remizujícím týmem ligy.

Viktoria Plzeň je podle bookmakerů jasným favoritem na zisk všech bodů, což vyjadřuje kurz 1.41. Zmiňovaná remíza je v nabídce za 4.85, vítězství Olomouce si můžeš vsadit za 8.70.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!