O 10 % vyšší výhry v LIVE sázkách během US Open

Skvělá zpráva pro všechny sázkaře: u Fortuny můžete během tenisového US Open a světového šampionátu v basketbalu vyhrávat víc, a to díky speciálnímu bonusovému zvýhodnění. Využijte tuto akci i vy.

Se závěrem letních prázdnin se každoročně sjíždí nejlepší světoví tenisté i tenistky do New Yorku, aby se zúčastnili prestižního US Open, posledního z grandslamů sezony. Poslední srpnový den pak začne v Číně další očekávaná sportovní událost – mistrovství světa basketbalistů. Mezi elitu se po dlouhých 37 letech probojovala i česká reprezentace.

Čtěte také: US Open 2019: Kdo patří mezi favority na zisk titulu?

Velikost a důležitost těchto událostí si uvědomují i ve Fortuně, kde máte po dobu konání obou akcí jedinečnou příležitost přidat si na svůj LIVE tiket bonusovou sázkovou příležitost v kurzu 1,1, díky které si můžete vyhrávat o 10 % vyšší výhry. Tato příležitost je totiž vždy výherní. Kurz si lze přidat na tiket, na němž jsou alespoň tři další příležitosti.

Bonusové navýšení je zpřístupněno každý den po dobu konání akcí v následujících prémiových půlhodinkách:

  • US Open (26. srpna – 8. září): 18:00 – 18:30, 21:00 – 21:30
  • MS v basketbale (31. srpna – 15. září): 10:00 – 10:30, 14:00 – 14:30

Poznámka: Maximální sázka v každé z půlhodinek činí 500 Kč kumulovaně. Bonusový kurz bude vždy vyhodnocen až po uplynutí dané bonusové půlhodiny.

Novak Djokovič (zdroj foto: atptour.com)

Jak začít vyhrávat o 10 % vyšší výhry u Fortuny?

Ze všeho nejdříve si kliknutím sem založte u Fortuny účet, je to snadné a zvládne to každý. Je dobré vědět, že Fortuna rozdává za dokončení registrace 700 Kč na sázení zdarma a s trvalým kontem můžete navíc sledovat boje o tituly na tenisovém US Open na Fortuna TV.

Poté už jen stačí sázet LIVE, přidávat si v uvedených půlhodinkách na svůj tiket bonusové kurzové zvýhodnění a vyhrávat víc! Tak co, půjdete do toho?