Nabídku Sazka Her rozšířily čtyři nové super výherní automaty

Sazka Hry se těší mezi casino hráči čím dál větší oblibě. Jedním z hlavních důvodů je široká a pestrá nabídka her, která se neustále rozšiřuje. Hlavní doménou casina jsou výherní automaty, jejich zástup nově rozšířily hned čtyři nové kousky. Pojďme si je přiblížit.

Esqueleto Explosivo

Pokud dokážete ocenit originalitu, hrací automat Esqueleto Explosivo s pěti válci a 17 výherními liniemi je pro vás jako dělaný. Vývojáři z Thunderkicks se nechali inspirovat Dnem mrtvých, což je mexická oslava na počest zesnulých. Připravte se tak na spoustu lidských koster a lebek. Za pozornost jistě stojí speciální násobitel, který ještě zvyšuje atraktivitu tohoto automatu.

Tip: Hrajte výherní automaty v casinu Sazka Hry a bonusem 300 Kč

Fruit Warp

Nudí vás už klasické linie a válce? V tom případě doporučujeme vyzkoušet opravdu nezvykle zpracovaný automat Fruit Warp. Jak napovídá samotný název, prim hraje v této hře ovoce, které se chová, jako kdyby ho někdo zezadu házel směrem k vám přímo na vaši obrazovku. Princip se nicméně nemění, k sestavení výherní kombinace je zapotřebí pochytat alespoň tři stejné druhy.

Super Fast Hot Hot

Zastánci klasiky se zase vyřádí na automatu z dílny vývojářů z iSoftBetu. Pět válců a 25 výherních linií – to je výherní automat Super Fast Hot Hot. Ke klasice se přiklání nejen svým vzhledem, kdy se na válcích protáčejí symboly ovoce, písmena či diamanty, ale také symboly jako je „wild“ a „scatter“. Při sestavení pět symbolů „Super Fast Hot Hot“ vám připadne jackpot 50 000 Kč.

Už jste viděli? Alternativa ke klasickým válcům? Vyzkoušejte Bonus Bowling!

Birds on a Wire

Netradičním automatem jsme začali a také skončíme. Je jasné, kdo bude ve hře Birds on a Wire hrát prim. Ano, ptáci. Kdo by ale čekal, že se budou roztáčet na válcích, mýlil by se. Po zatočení se sletí na volné dráty elektrického vedení, jenž nahrazují klasické linie. Jakmile sestavíte výherní kombinaci, drátem projede proud a ptáci se vypaří. Na jejich místa usednou noví. Zajímavá jsou bonusová kola s vysokými násobiteli výher.

Vyzkoušejte novinky s bonusem

Všechny výše zmíněné novinky si lze v online casinu Sazka Hry vyzkoušet zcela zdarma i bez registrace. Založení herního konta ale rozhodně zvažte, Sazka Hry mají pro každého nového hráče připraven bonus 300 Kč. S ním také vlastně hrajete zdarma a ještě jste ve hře o reálné výhry! Herní konto založíte jednoduše ZDE.