Na Turnaji mistrů 2020 se dohraje i skupina A

turnaj-mistru

Dnes se dozvíme jméno posledního semifinalisty na Turnaji mistrů 2020. O postupu se opět rozhodne v přímém souboji, dnes mezi Djokovičem a Zverevem.

„Zajímavější“ ze dvou dnešních zápasů je na programu od 15:00. Je to ten, ve které ještě běží o postup ze skupiny, tedy souboj Novaka Djokoviče a Alexandra Zvereva. Djokovič je aktuální světovou jedničkou, když celkem nasbíral o cca 20 % více bodů, než druhý Rafa Nadal.

Alexander Zverev se na turnaj kvalifikoval jako světová sedmička a proti ostřílenému šampiónovi je jasným outsiderem. Oba dva dnešní soupeři ale prohráli v poměru 2:0 s Medveděvem z Ruska.

Zverev se s Djokovičem potkal na Turnaji mistrů i v roce 2018. V prvním zápase, ve skupině, vyhrál Djokovič 2:0, ale o čtyři dny později mu německý tenista oplatil stejnou mincí a díky výhře 2:0 si připsal svůj první titul z Turnaje mistrů.

Favoritem je dnes Djokovič, ale kurz na jeho výhru není špatný, 1.37. Vítězství a tím pádem i postup Zvereva si můžeš vsadit s kurzem 3.24.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Ve večerním zápase vyzve již jistý semifinalista, Daniil Medveděv, Diega Schwartzmana z Argentiny. Ten dostal na turnaj pozvánku díky neúčasti Rogera Federera, zatím si ale nevede příliš dobře. Se skóre 1:4 a ziskem 0 bodů už nemůže postoupit ze skupiny a tento duel tak opět bude spíše o čestném úspěchu na turnaji.

Oba tenisté se potkali před nedávnem, konkrétně 6. listopadu na turnaji v Paříži. Medveděv tehdy Schwartzmana vyprovodil z kurtu po dvou setech. Celkem se od roku 2018 střetli čtyřikrát, ale argentinský borec na Medveděva ještě nikdy nedokázal vyzrát. Nejblíže tomu byl v lednu 2020, kdy na ATP Cupu v Austrálii prohrál 1:2.

Zápas začíná od 21:00 a favoritem na výhru je světová čtyřka. Na výhru Daniila Medveděva si můžeš vsadit s kurzem 1.19, vítězství Diega Schwartzmana je ohodnoceno kurzem 5.04.

Oba zápasy můžeš sledovat na Fortuna TV.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou. V sekci „Live“ jsou pak streamované zápasy označeny ikonkou „Play„, na níž stačí kliknout a stream se spustí.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!