Na Štěpána hraje Chelsea na Arsenalu

Epl_logo_2020_wide

Derby mezi dvěma historicky nejúspěšnějšími týmy z hlavního města Anglie připadlo na tradiční povánoční termín.

Ligová forma Arsenalu je naprosto žalostná, ale o tom už se psalo snad i na etiketách pracích prášků. Gunners tahají sérii sedmi zápasů v řadě, naposledy se jim podařilo vyhrát v listopadovém zápase proti Manchesteru United. Pokud by měli pokračovat v tomto tempu až do konce sezóny, budou bojovat o udržení v divizi. Nad Arsenalem visí opravdu černý mrak a je těžké vidět, odkud tým Mikela Artety sebere síly, aby tuto situaci otočil. Fanoušci začínají být velmi netrpěliví, ale většina chápe, že odvolání manažera ničemu nepomůže.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Chelsea se, pokud vyhraje, může dotáhnout na čelo tabulky. Cokoli kromě výhry by dnes pro tým Franka Lamparda bylo určitě zklamáním. Chelsea sice prohrála venkovní zápasy s Evertonem a Wolves, ale náladu si spravila výhrou v jiném londýnském derby, proti West Hamu United. Chelsea má nad Arsenalem, který je aktuálně patnáctý, náskok 11 bodů a vstřelila také o 17 branek více. Tři její hráči mají na kontě více branek, než nejlepší střelec Gunners, Pierre-Emerick Aubameyang, který dnes zřejmě ani nenastoupí kvůli zranění lýtka.

Dokáže se dnes Arsenal nahecovat, ale hlavně vyvarovat se stupidních chyb a také dohrát zápas v jedenácti hráčích? Nebo uvidíme další „těsnou“ prohru po hráčské chybě? Fanoušci Arsenalu se mohou radovat z kurzu 3.76, remíza je oceněna na 3.58. Vítězství Chelsea si můžeš vsadit s kurzem 2.08. Zápas začíná od 18:30 našeho času.

Hodně štěstí při sázení!