Na scéně se objevily čtyři žhavé novinky. Vyzkoušejte je!

Nebude to dlouho trvat a počet online automatů v herně Sazka Hry se už brzy přehoupne přes šedesát. V posledních dnech se nabídka rozrostla o další čtveřici válcových her z dílen hned tří vývojářských firem. Jaké novinky si nyní u Sazky zahrajete?

  • BerryBurst

Hry od společnosti NetEnt jsou zárukou kvality a BerryBurst to jen potvrzuje. Tento výherní automat je jedinečný v tom, že výhry neurčují klasické výherní linie, ale tzv. clustery, což jsou shluky výherních symbolů. Ty můžete poskládat kdekoli na pětici válců, klidně uprostřed. Vůbec největší hodnotu má symbol maliny. Za zmínku jistě stojí i expandující Wild symboly, které umí spustit až čtyři re-spiny přinášející ještě vyšší výhry.

Také čtěte: 5 důvodů, proč se vyplatí registrace u Sazka Her

  • Hot Spin

Není to tak dlouho, co Sazka Hry představily jako jednu z novinek automat Super Fast Hot Hot od iSoftBetu. Z této dílny pochází i Hot Spin, což je osvědčená ovocná klasika, ovšem v novém pojetí. První, co vás zaujme, je přítomnost bonusového kola, které přináší parádní vylepšení, násobení výher, Wild symboly a další speciální funkce. Kolo se spustí v okamžiku, kdy sestavíte tři speciální symboly Bonus na válcích 1, 3 a 5. Užijte si ještě víc zábavy a také velkých výher!

  • Pink Elephants

Jak napovídá název, hlavní roli hraje v tomto šestiválcovém automatu od Thunderkicku růžový slon. Právě jeho symbol vyplácí nejvyšší výhry. Největším lákadlem je ale neskutečných 4 096 výherních kombinací! Nechybí ani zástupný symbol Wild či symbol Scatter, který v počtu tři a víc spustí bonusovou hru s volnými zatočeními. Tři symboly se rovnají 7 volným zatočení, pět symbolů = 15 free spinů. Během hry se mohou kdykoli objevit i tajemné symboly Scatter.

Tip → Založte si u Sazka Her herní konto a hrajte automaty s bonusem

  • The Rift

Další povedený kousek z dílny vývojářů z Thunderkicku. Pět válců a 17 pevně daných výherních linií – to je automat The Rift se speciálními bonusovými symboly přinášející úžasné výhry. Jakmile se vám kdekoli objeví 2 takové symboly, získáváte trhlinové roztočení s nehybnými zástupnými symboly Wild. Při sestavení 3 a víc bonusových symbolů se spustí bonusová hra s volnými zatočeními. Každý symbol bonusu přináší navíc 5 dalších free spinů.

Zahrajte si novinky u Sazka Her s bonusem 300 Kč

Válce všech uvedených nových automatů můžete v online herně Sazka Hry roztáčet s bonusem 300 Kč pouze za registraci + až 5 000 Kč za první vklad. Nenechte si tuto lákavou nabídku ujít! Herní účet si založíte snadno a rychle kliknutím na tento odkaz.

Doporučujeme: Sazka Hry – Jak získat maximální vstupní bonus 5 300 Kč