Na MSI 2021 se dohraje skupina C

msi-2021

Mistři světa, DWG KIA, mají postup více méně jistý, ale pro zbývající tři týmy ve skupině C je postupová situace ještě stále velmi otevřená.

Všechny tři týmy, Cloud9 (NA), DetonatioN FocusMe (LJL) i Infinity Esports Columbia (LLA), totiž mají právě jednu výhru, všechny tři prohrály s DWG KIA. Kdybychom si rozebrali souboje se světovými šampiony, nejblíže vítězství byli jednoznačně DetonatioN FocusMe, kteří s DK hráli celkem vyrovnanou partii po dlouhou dobu, získali dragon soul a také dvakrát barona. Ani to ale nakonec nestačilo na late-game scaling kompozici DK a jeden teamfight rozhodl osud celé hry.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Dokáží DWG KIA udržet na Islandu neporazitelnost a stát se vítězem skupiny se skóre 6:0? Vsaď si už před začátkem hracího dne!

Hrát se začíná od 15:00 a to hned zápasem Cloud9 (3.94) – DWG KIA (1.20).

Další zápas DK je na programu od 17 hodin: DWG KIA (1.05) – Infinity Esports Columbia (7.43).

Poslední zápas nepropásni od 19 hodin, logicky to bude DetonatioN FocusMe (6.21) – DWG KIA (1.08).

Mistrovství světa bude!

Alespoň jednou dobrou zprávou je, že se stále počítá s uskutečněním Wordls 2020. Mistrovství světa se má letos odehrát v Čínské Šanghaji.

John Needham na toto téma uvedl: “Toto rozhodnutí nám umožní naplno se s naším globálním esports týmem a prostředky zaměřit na přípravu Worlds 2020. Jsme naprosto přesvědčeni o tom, že v Číně pro fanoušky připravíme náš zatím největší event v historii, který bude zároveň oslavou desetiletého výročí našeho sportu.”