Na jakých automatech padly v poslední době nejvyšší výhry?

Metod, jak si vybrat ideální výherní automaty pro hraní online, je celá řada. Někdo preferuje jen ty nejhranější, jiný dává zase třeba přednost výhradně novinkám. Najde se jistě i spousta hráčů sázejících na hry, které v poslední době vyplatily vybraným šťastlivcům velmi vysoké výhry. Pokud mezi ně patříte, tak se podívejte na automaty z nabídky casina Tipsport Vegas, jenž na odměnách rozhodně nešetřily.

Hned třikrát padla v oblíbené herně od Tipsportu za poslední měsíc maximální možná výhra. O báječných 500 000 Kč obrala dvojice hráčů pistolníky a bandity na Divokém západě v povedeném pětiválcovém westernovém automatu Dead or Alive. Nechybí speciální symboly scatter, sticky wild nebo režim s volnými zatočeními.

Chci hrát online automaty v Tipsport Vegas s bonusem 5 000 Kč

Dalšímu hráči přinesly bohatství blyštivé drahokamy a další cenné kameny ve hře Dazzle Me. Na jednom z nejoblíbenějším automatů v Tipsport Vegas si rovněž vytočil maximální možnou půlmilionovou výhru. Nutno dodat, že ke štěstí přišel hraním v mobilu. Co k tomu říct? Zbývá snad už jen pogratulovat k parádnímu počinu.

Velké výhry padají i v mobilu

Popularita roztáčení válců automatů v mobilu obecně neustále roste a casino Tipsport Vegas to může jen potvrdit. Za poslední měsíc eviduje několik výher přesahujících 300 000 Kč právě hraním v mobilní aplikaci či přes speciálně upravený mobilní web. Hráči si na krásné sumy přišli na automatech Wild Water, BerryBurst, Fruit Shop či Fire Joker.

Chcete i vy hrát v online casinu Tipsport Vegas až o půlmilionové výhry na jediné zatočení? Založte si herní účet a můžete začít! Tipsport má navíc pro každého nového hráče připraven vstupní bonus ve výši 100 % prvního vkladu až do 5 000 Kč!