Na co si vsadit o víkendu: Basketbalisté jdou na Brazilce!

První zářijová sobota bude pro českého sportovního fanouška pořádně nabitá! Nejprve si to skvělí basketbalisté rozdají v úvodní osmifinálové bitvě světového šampionátu s Brazilci, poté nastoupí k důležitému utkání kvalifikace o postup na EURO 2020 fotbalová reprezentace na půdě Kosova.

Čeští basketbalisté jsou za opravdové hrdiny. Svou premiérovou účast na mistrovství světa v Číně proměnili v historický úspěch, když senzačně postoupili společně s obhájci titulu Američany ze skupiny na úkor silných Turků mezi šestnáct nejlepších. „Dokázali jsem něco opravdu velkého,“ nepochybuje trenér Ronen Ginzburg.

TipVyužijte nabídky od Tipsportu a získejte jen za registraci bonus 150 Kč, který můžete reálně prosázet

Nyní se český tým kolem přesune do Šen-čenu, kde podstoupí další dvě extrémně náročné zkoušky v osmifinálové skupině s Brazilci a Řeky. Tu první už v sobotu, kdy se utkají s Jihoameričany, kteří ve skupině vyhráli všechny tři zápasy. Češi budou v duelu za outsidera, to ale byli i před vítězným soubojem s Tureckem. Postará se parta kolem hvězdy z NBA Tomáše Satoranského o další překvapení?

Přímý souboj o druhé místo

Důležitý duel stojí také před českou fotbalovou reprezentací. Ta v sobotu uzavře první polovinu kvalifikačních bojů o postup na evropský šampionát na půdě Kosova, kde bude hájit druhé – postupové – místo v tabulce skupiny A. Svěřenci kouče Jaroslava Šilhavého mají před nebezpečným soupeřem z Balkánu pouze jednobodový náskok.

(zdroj foto: repre.fotbal.cz)

„Čeká nás stěžejní zápas celé kvalifikace, Kosovo je teď náš největší soupeř,“ zní z české kabiny. Nároďák v Prištině nečeká nic snadného, motivace je ale obrovská! Případná třetí výhra v řadě by totiž znamenala výrazné posílení šancí na postup.

Vyzvedněte si u Tipsportu sázku zdarma!

Na zmíněné velké sobotní sportovní události si můžete vsadit klidně zdarma. Jak na to? Snadno. Založte si kliknutím na tento odkaz u Tipsportu účet a získejte jen za registraci zdarma 150 Kč, které můžete reálně prosázet online. S trvalým kontem máte navíc přístup k TV Tipsport, kde můžete každý den sledovat nepřeberné množství živých sportovních přenosů.

Také čtěte: US Open míří do finiše. Kdo si podmaní poslední grandslam?

(zdroj foto: fiba.basketball)