Na AO uvidíme souboj Karolín

AO-2021

V osmifinále Australian Open 2021 budeme mít minimálně jednu zástupkyni. V ženské dvouhře totiž dojde na český souboj.

Je trochu škoda, že na jisté vyřazení jedné naší hráčky dojde tak brzy v turnaji, pavouk je ale neúprosný, takže je třeba vytěžit z této situace maximum. To budou chtít obě naše děvčata, jak Karolína Plíšková, tak i Karolína Muchová. Jde také o relativně vyrovnaný souboj, jak dokládá i žebříček WTA. Plíšková je v poslední době nejúspěšnější českou hráčkou, poté co na tomto postu vystřídala Petru Kvitovou. Aktuálně je na 6. místě WTA. Muchová se však nachází „pouze“ o jednadvacet pozic níže, na 27. místě.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Ani jedna na Australian Open zatím ještě neztratila set, to se ale samozřejmě dnes změní. Muchová nejprve porazila Ostapenkovou [47.] z Lotyšska, 7:5 a 6:2, poté lehce vyřadila Barthelovou [212.] z Německa po setech 6:4 a 6:1.

Karolína Plíšková nejprve smetla Italku Paoliniovou [95.], 0:6 a 2:6, následně vyprovodila z kurtu i Američanku Collinsovou [40.], po setech 5:7 a 2:6.

Pro obě hráčky to tak bude představovat papírově nejtěžší zápas na turnaji. Plíšková je samozřejmě favoritkou, ale sázkovky si uvědomují kvalitu Muchové. Na Plíškovou je vypsán kurz 1.60, na Muchovou 2.29.

Kde sledovat Australian Open?

Zápasy z tenisových kurtů v Melbourne přenáší sázková kancelář Fortuna a jsou k dispozici registrovaným hráčům. Vsaďte si a fanděte tenisu na maximum! Začátek hracího dne je díky časovému posunu již v 01:00 SEČ, takže nezmeškejte!

Hodně štěstí při sázení!