MS v hokeji u Tipsportu: Sázka zdarma a lákavý bonus!

Rozšiřte během světového šampionátu v hokeji řady největší komunity sázkařů a nechte se za to odměnit. Získáte zdarma 150 Kč na své první sázky a možnost hrát o vstupní bonus až 50 000 Kč.

V pořadí již 82. mistrovství světa je v plném proudu. Kdy jindy se stát členem největší tuzemské sázkařské komunity, než právě v době, kdy se v dánských městech Kodani a Herningu bojuje o cenné kovy a zápisy do hokejové historie? S bohatou nabídkou předzápasových i LIVE sázek a přímými přenosy na TV Tipsport si bitvy hokejových velmocí užijete opravdu naplno!

Hned, jak dokončíte registraci, dostanete jako dárek 150 Kč, za které si můžete zdarma vsadit třeba právě na zápasy na mistrovství světa v hokeji. A to není vše. Proveďte na svůj nový herní účet vklad a hrajte o vstupní bonus 50 000 Kč!

Jak sázet na MS v hokeji se sázkou zdarma a bonusem?

  1. Nejprve si přes tento odkaz založte u Tipsportu herní účet, zabere vám to jen chviličku. Dále postupujte podle obdržených pokynů.
  2. Registraci dokončete tím, že si necháte ověřit svůj účet osobní návštěvou jakékoli pobočky Tipsportu.
  3. Hned po dokončení plnohodnotné registrace získáte zdarma 150 Kč na první sázky.
  4. Proveďte na svůj nový herní účet vklad a hrajte o vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu, a to až do výše 50 000 Kč.

Tip:
Tipsport – vyhledání pobočky k ověření herního účtu