MS 2018 ve fotbale se blíží. Zařiďte si herní účet včas!

Už jen pár dní zbývá do startu fotbalového mistrovství světa 2018 v Rusku. Nezapomeňte si včas založit herní účet u některé ze sázkových kanceláří, ať si očekávaný fotbalový svátek užijete naplno.

Fotbalová horečka vypukne ve čtvrtek 14. června, kdy je na programu otevírací zápas. Následně bude šampionát celý měsíc až do poloviny července přitahovat pozornost nejen fotbalových fanoušků, ale také sázkařů. Ti se mohou stejně jako v případě všech velkých sportovních akcí těšit každý hrací den turnaje na mimořádně bohatou nabídku předzápasových i LIVE sázek.

Také čtěte: 5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online

Láká vás sázet na zápasy mistrovství světa 2018 ve fotbale online? Právě nyní je ideální doba, kdy si založit herní konto, které vám to umožní! Postup je velmi jednoduchý.

Stačí vyplnit základní údaje v registračním formuláři na webových stránkách vybrané sázkovky a následně podle zákona do 30 dnů od registrace provést ověření totožnosti návštěvou některé z poboček. Tím získáte plnohodnotné herní konto se všemi funkcemi a zároveň možnost hrát o lákavý vstupní bonus, který nabízejí všechny licencované sázkovky. Stačí si jen vybrat.

  • Tipsport: 150 Kč za registraci + vstupní bonus až 50 000 Kč -> Založit účet
  • Chance: 200 Kč za registraci + vstupní bonus až 2 000 Kč ->  Založit účet
  • SYNOTtip: 200 Kč za registraci + vstupní bonus až 12 500 Kč -> Založit účet

Tip: Kde nejvýhodněji sázet online na MS 2018 ve fotbale?