Mobilní aplikace Tipsport – návod na instalaci

Chcete sázet přímo ve svém mobilu? Připravili jsme pro vás stručný a přehledný návod, jak si do svého chytrého telefonu nainstalovat mobilní aplikaci od Tipsportu pro rychlé sázení.

Mobilní aplikace je dnes součástí všech předních českých licencovaných sázkových kanceláří. A Tipsport pochopitelně není výjimkou. Svým sázkařům nabízí možnost sázet prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Android či iOS.
 

Instalace aplikace pro mobil s iOS

Mobilní aplikaci od Tipsportu pro rychlé sázení si do svého zařízení od společnosti Apple (iPhone, iPad) snadno stáhnete prostřednictvím služby App Store.

Tip:
Půlmaraton o 3 miliony: Ve hře jste za dvacku denně!

 

Instalace aplikace pro mobil s Androidem

Ještě před samotnou instalací mobilní aplikace Tipsport je nutné povolit v nastavení vašeho telefonu instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Aplikace totiž zatím není dostupná v obchodě Google Play a bez tohoto povolení se vám ji nepodaří vůbec spustit. Tady je návod, jak na to.

1. V seznamu aplikací vašeho mobilního telefonu zvolte „Nastavení“.

2. Z nabídky vyberte možnost „Zabezpečení“.

3. Zaškrtnutí volby „Neznámé zdroje“ vám umožní nainstalovat naši aplikaci.

4. Po zaškrtnutí se vám na displeji zobrazí varovná zpráva, potvrdíte ji kliknutím na „OK“.

5. Aplikaci můžete získat těmito způsoby: zasláním odkazu ke stažení prostřednictvím bezplatné SMS zprávy, naskenováním QR kódu či stažením do vašeho počítače a následnou instalací do telefonu.

Tip:
LIVE sázení u Tipsportu: Využijte užitečné funkce

6. Aplikaci si snadno nainstalujete kliknutím na stažený soubor tipsportandroid.apk.

7. Hotovo! Úspěšně jste si nainstalovali aplikaci Tipsportu pro rychlé a pohodlné sázení. Ve svém telefonu ji naleznete v seznamu aplikací.

Tip:
Tipsport – Jak získat vstupní bonus až 50 000 Kč