MLS pokračuje ve vysokém tempu

V noci ze soboty na neděli jsou na programu severoamerické MLS další čtyři utkání. Z předních týmů bude hrát i Sporting Kansas City.

Sporting Kansas City zahájí i tento blok zápasů, představí se na půdě Houstonu Dynamo. Sporting má zatím na kontě 17 bodů, Houston 10 a to mu stačí na 9. místo v Západní konferenci, kterou Sporting vede. Kurzy jsou až překvapivě vyrovnané, Dynamo vyhrálo poslední 2 zápasy a dnes je dokonce favoritem na výhru, s kurzem 2.51. Na Houston je ovšem vypsán kurz jen o trošku vyšší, 2.55. Remíza je k mání s kurzem 3.68. Zápas začíná od 02:00.

Ve stejném čase začne i utkání Orlando City – Atlanta United. Orlando je prozatím na 3. příčce se ziskem 15 bodů, Atlantu najdeme na místě 9., bodů má zatím 10. Zde se můžeme tabulkou řídit o něco více, kurz na výhru Orlanda je 2.00, zatímco na Atlantu je vypsán ve výši 3.49. Remízu si můžeš vsadit s kurzem 3.66.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Toronto nadvládu nad Montrealem nepotvrdilo

Druhý zápas Toronta proti Montrealu v řadě přinesl více radosti hostům. V obou zápasech tak triumfovaly hostující celky a to výsledkem 0:1. Toronto se dnes bude chystat na zápas na hřišti Vancouveru Whitecaps. Ti se zatím krčí na posledním místě Západní konference, se ziskem pouhých 6 bodů a skóre 7:16.

Whitecaps jsou v zápase outsiderem, s kurzem na výhru 5.79. Remíza je v nabídce s kurzem 4.25 a favorizované Toronto FC si můžeš vsadit s kurzem 1.53. Zápas začíná ve 03:30.

Posledním zápasem bude v tomto bloku souboj San Jose Earthquakes – Colorado Rapids, začínající od 04:30. Tito sousedé v tabulce Západní konference mají oba na kontě 8 bodů ze 7 odehraných zápasů a není mezi nimi moc z čeho vybírat. Může zápas skončit remízou? Určitě, v nabídce je s kurzem 3.61. Sázkovky ale předpovídají spíše výhru domácího San Jose, tu ocenily kurzem 2.10. Hosté z Colorada pak mají kurz na vítězství ve výši 3.22.

Kde sledovat MLS? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tebe čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!