Milánští se pobijí o čelo tabulky!

SerieA_Italy_logo_2019_2020

V rámci 23. kola Serie A je na programu také Milánské derby. Pokud poznáme vítěze, bude z něj lídr ligy, v případě remízy na tom bude stále lépe Inter Milán.

Zápas začíná v 15:00 a s větším sebevědomím do něj určitě půjde aktuální lídr z Interu. Z posledních pěti zápasů má totiž 4 výhry a jednu remízu, zatímco AC Milán dvakrát padlo a hlavně prohra v minulém zápase proti Spezii (2:0) byla pro fanoušky šokem.

Doma sice hraje AC, ale bez fanoušků to zřejmě nebude mít žádný vliv. AC Milán mělo navíc na programu čtvrteční zápas v rámci Evropské ligy proti Červené hvězdě Bělehrad (2:2). Inter Milán má také jen jediné zranění v kádru, kterým je Sensi. AC chybí Bennacer, Diaz a Hauge. Favoritem na výhru jsou tedy hosté, s kurzem 2.03. Remíza ale také není vyloučena, kurz na ni je 3.67. Výhru AC Milán si můžeš vsadit díky kurzeu 3.62.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Hned poté můžeš mrknout na atraktivní duel mezi Atalantou a Neapolí. Oba týmy jsou na tom totiž v lize velmi podobně, bodově jsou srovnány na hranici 40 bodů, na 5. a 6. místě, přičemž horší skóre má Atalanta, Neapol také v posledních 5 zápasech zvládla vydolovat o bod více.

I v tomto zápase má jeden z týmů celkem důležitou výhodu, Neapol totiž, podobně jako AC, hrála ve čtvrtek Evropskou ligu, v níž prohrála 2:0 na půdě Granady. Atalanta měla na nerušenou přípravu celý týden, což jí spolu s množstvím zraněných hráčů na straně Neapole (Demme, Hysaj, Lozano, Manolas, Mertens, Ospina, Petagna) pasuje do role favorita.

Kurz na Atalantu je 1.87, na remízu 3.90 a na výhru Neapole vysokých 4.03. Zápas začíná v 18:00.

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!