Máte rádi sport? Vyzkoušejte super tematické automaty

Není tajemství, že v online casinu Tipsport Vegas hrají prim výherní automaty, kterých najdete v herní nabídce více než sto! Na své si tak v oblíbené herně přijdou všichni – od zastánců klasiky až po sportovně laděné hráče. Ti si užijí na trojici automatů s fotbalovou a hokejovou tématikou.

Bicicleta

Jeden z nejnovějších automatů v nabídce casina. Jak napovídá název, půjde o fotbal. Bicicleta je pětiválcový automat s 25 pevně danými sázkovými řadami a režimem volných zatočení. Ten se spustí v okamžiku, kdy se vám podaří sestavit alespoň tři shodné symboly free spin v podobě míče. Vytočit si můžete 8, 16 nebo 24 free spinů. K ještě větším výhrám vám dopomůže také nehybný symbol Wild a symbol trofeje, jenž už v základní hře udílí volná zatočení i finanční odměnu.

Tip → Chci si založit účet v Tipsport Vegas a hrát automaty s bonusem

Break Away

Pokud dáváte před fotbalem raději přednost hokeji, pak doporučujeme vyzkoušet v Tipsport Vegas hru Break Away. Rozhodně neprohloupíte. Jde o špičkově provedený automat, což platí i o grafice. Skládá se z pěti válců, na nichž napočítáme až 243 výherních linií, navíc v sobě ukrývá zajímavé bonusové symboly. Se symbolem Free Spins máte možnost získat až 25 zatočení zdarma, Wild symbol Break Away vám zase pomůže vytvořit výherní linii tím, že nahradí chybějící symboly.

Football Star

Zpátky na zelené trávníky. Snili jste někdy o tom, že se stanete velkou fotbalovou hvězdou? S automatem Football Star si to můžete díky pět válcům a celkem 243 různým způsobům jak vyhrát, splnit. Krásné sumy vám přihraje expandující symbol Wild, do černého zamíříte také se symboly Scatter v podobě fotbalového míče. Tři a více těchto symbolů znamenají nejméně 15 volných zatočení. Do hry navíc vstupuje i násobitel zvyšující se s každou další výhrou až do hodnoty x10.

Hrajte sportovní automaty zdarma i s bonusem!

Sportovně laděné výherní automaty můžete v casinu Tipsport Vegas roztáčet do sytosti zcela zdarma. Všechny zmíněné speciální funkce nicméně naplno oceníte při hraní za opravdové peníze. Že ještě nemáte u Tipsportu založené konto? Nevadí, s registrací můžete začít klidně hned teď. Jako nový hráč jste navíc ve hře o vstupní bonus až 5 000 Kč!

Může se hodit: Tipsport Vegas: Návod, jak získat maximální vstupní bonus