Mají Pardubice a Mountfield dobojováno?

tipsport_elh_2020

Týmy z Východních Čech zatím dostávají naloženo a vypadá to na KO po čtyřech zápasech. Dokáže některý z nich uhrát alespoň jeden zápas série?

Už včera jsme v článku naznačili, že obě tato čtvrtfinále se zdají být jasnou záležitostí, ale přece jenom, při přesunu série na domácí led mohli fanoušci Pardubic i Mountfieldu doufat i v obrat ve výsledcích. Bez fanoušků v arénách je to však více vyrovnané a ukazuje se, že bez jejich vlivu na domácí hráče to půjde otočit jen velmi těžko.

Pardubice včera padly v poměru 2:4 a bohužel si za to mohly z velké části samy. Po úvodním gólu, na nějž ještě dokázaly zareagovat a srovnat přišel další gól, tentokrát z přesilovky. Ten ukončil první třetinu, ale hotovo ještě nebylo, což Pardubice ukázaly hned na začátku třetiny druhé. V její půlce ale přišlo další oslabení domácích, které Mladá Boleslav potrestala a šla do vedení 2:3. Tento stav trval až do poslední minuty třetí třetiny, kdy Pardubice inkasovaly naposledy a světe div se, bylo to opět z přesilovky, při power-play.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Na výkonu Mountfieldu HK se jen těžko hledají jakákoli pozitiva. Jeho jasná včerejší prohra 0:3 dává domácím podobně vysokou šanci za ukořistění byť jediného zápasu, jako jejich včerejší počet vstřelených branek. Není to ani o tom, že by se nechávali vylučovat za fauly, či jiné prohřešky, i když jeden gól v přesilovce jsme včera přece jen vidět mohli. Celkem však padly za zápas pouze tři tresty, jeden z nich na straně Liberce. Domácí ale byli jednoduše přehráni lepším soupeřem a zatím nejvyrovnanějším zápasem tedy zůstává ten, který celou sérii otevřel.

Jak to vypadá z pohledu kurzů dnes? Na výhru Pardubic je relativně nevysoký kurz 2.70, remíza je v nabídce za 4.30 a vítězství Mladé Boleslavi si můžeš vsadit za 2.25. Zápas začíná od 17:00.

Na alespoň jedno vítězství Mountfieldu na domácím ledě si vsaď s kurzem 2.74, na remízu za 4.20 a na to, že Liberec uhraje čistou sérii si můžeš vsadit s kurzem 2.25, stejně jako v případě Mladé Boleslavi. Zápas začíná od 19:00. Oba můžeš sledovat na TV Tipsport.

Tipsport: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Tipsportu sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Tipsportu sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.