Má Slavia proti Leicesteru šanci?

Evropská liga promo

Jediný zbývající český zástupce v Evropské lize má na programu velmi těžký zápas s aktuálně třetím týmem anglické Premier League.

Dnešní top zápasy

Braga – AS Řím: Bragu čeká těžký souboj s AS Řím. Aktuální forma hraje sice do ruky domácím (3/2/0), ale AS má rozhodně svou kvalitu (3/0/2). Tyto týmy se v evropské soutěži zatím nikdy nepotkaly.

Real Sociedad – Manchester United: Manchester United má co dělat s „bojem o titul“ a také v FA Cupu a určitě by se obešel bez tohoto dvojzápasu. Jistě, United jsou dnes favoritem, ale bude zajímavé sledovat, jak konkrétně plánují porazit 5. tým La Ligy. Real Sociedad už v lize 4 zápasy neprohrál. Týmy se potkaly ve skupině LM v roce 2013, zápas ve Španělsku tehdy skončil výsledkem 0:0.

Slavia Praha – Leicester: Slavia se v podzimní části Evropské ligy prezentovala dobře a odměnou jí bude těžký souboj s Leicesterem. Anglický klub zažívá výbornou ligovou sezónu, v níž si doufá zajistit postup do Ligy mistrů. Především první zápas bude klíčový, Slavia musí chtít vyhrát, ale nesmí zapomenou na zadní vrátka.

Benfica – Arsenal: vyrovnaný souboj, který se odehraje v Římě (kvůli protipandemickým omezením) nemá jasného favorita. Po dobré sérii výsledků Arsenal dvakrát v lize prohrál, ale naposledy dokázal zničit Leeds v poměru 4:2. Benfica je nepříjemný soupeř, což bude chtít potvrdit a stejně jako v minulé sezóně Olympiakos, vyřadit Gunners hned v prvním kole.

Lille – Ajax: další vyrovnaný souboj uvidíme mezi aktuálními lídry francouzské a nizozemské ligy. Lile je osm zápasů v domácích soutěžích neporaženo, navíc jediná remíza této série přišla až v posledním zápase. Ajax však tahá osmizápasovou šňůru výher ve všech soutěžích, neporažen je dokonce ve 13 zápasech. Týmy se potkaly v LM v roce 2019, Ajax vyhrál oba zápasy (3:0 a 0:2).

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Všechny dnešní zápasy

Dnes je to, díky počtu zápasů na rozepisování asi zbytečné. Namísto toho tu ale máme něco snad ještě přehlednějšího:

Věříme, že své by si mohly venku pohlídat celky AC Milán, Tottenham, Neapol a také Villarreal.