Lyon může jít na čelo tabulky

Ligue1-2021-logo

Olympique Lyon dnes předehrává 26. Ligue 1 a pokud se mu podaří vyhrát, posune se díky lepšímu skóre před aktuálně první Lille.

Lyonu se letošní sezóna daří opravdu pěkně, navíc patří k nejlépe střílejícím i bránícím celkům ligy. Více branek, než Memphis Depay (13) nastřílel pouze Kylian Mbappe (16) z PSG. Lyon navíc nemá žádné „rozptýlení“ v podobě evropského fotbalu, jelikož v lize byl před jejím ukončením až na 7. místě. Sérii čtyř ligových výher v řadě mu ale v posledním zápase přeťalo Montpellier (1:2).

Brest nemá dobrou formu, což ale není nic divného, když je aktuálně na 12. místě tabulky. Z posledních pěti zápasů získal jen 5 bodů, v posledních třech je však neporažen, přičemž naposledy remizoval na hřišti lídra z Lille 0:0. Sezóna Brestu se stále může vydat několika směry, pár výher a klub se klidně může nacházet na 6.-7. místě, nepříznivé výsledky jej rychle pošlou klidně až k 16. místu.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Na stadionu Francis-Le Blé v Brestu dnes bude favoritem na výhru hostující Lyon. Kurz na něj je 1.48, na remízu 4.73 a vítězství domácího Brestu je v nabídce Tipsportu za 6.49.

Zápas začíná ve 21:00 a můžeš ho sledovat na TV Tipsport.

Kde sledovat Ligue 1? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!