Lyon dohraje odložený zápas Ligue 1

Ligue1-2021-logo

Olympique Lyon se po dvou odehraných zápasech dostane také k odloženému zápasu prvního ligového kola, v němž vyzve Montpellier.

Ani jeden z dnešních soupeřů nezačal úplně nejlépe, ale zatím to samozřejmě není žádná hrůza. Olympique Lyon má na kontě výhru nad Dijonem 4:1 a bezbrankovou remízu v Bordeaux, Montpellier začal ligu venkovní prohrou proti Rennes, doma však dokázal porazit Nice 3:1.

Montpellier si také prodloužilo domácí neporazitelnost na 6 utkání, hodně branek však dostávají po 60. minutě zápasu, na což si budou muset dát pozor. Lyon se však na Stade de la Mosson neradoval z ligového vítězství už ve třech předchozích případech.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Lyon je favoritem na výhru, s relativně vysokým kurzem 2.09. Výhru domácího Montpellier si můžeš vsadit s kurzem 3.77. Remíza je pak v nabídce s kurzem 3.36.

Zápas začíná ve 21 hodin a máš možnost ho sledovat prostřednictvím live streamu na TV Tipsport.

Kde sledovat Ligue 1? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!