Lotto Madness: online hrací automat – recenze

Pětiválcový automat Lotto Madness si v online casinu Fortuna Vegas užijí všichni, kdo chtějí hrát o vysoké výhry a zároveň mají rádi loterijní hry.

Název této hry sice může svádět k tomu, že jde o klasickou loterii, při které hádáte čísla. Žádné slosování ale nečekejte. Jedná se o běžný výherní automat, který je loterií jen inspirovaný. Při hraní si tak dosytosti užijete kulatých očíslovaných míčků, jak je znáte ze slosování tolik oblíbených loterií.

Tip:
Zahrajte si skvělé online automaty z casina Fortuna Vegas zdarma!

Automat s 20 volitelně nastavitelnými výherními řadami zahrnuje symboly Wild (papír s nápisem Wild) a Scatter (dolar). První z nich má zástupnou funkci a umí s výjimkou Scatter symbolu nahradit všechny ostatní dostupné symboly. Už při vytočení dvou takových symbolů na vás čekají opravdu pěkné výhry. Scatter symbol zase vaše výhry velmi slušně násobí, pokud tedy sestavíte na válcích alespoň tři. Kompletní přehled najdete v tabulce výplat.

Plusem automatu Lotto Madness je bezpochyby přítomnost bonusové hry nazvané Crazy Wheel, spouští se při vytočení bonusových symbolů na válcích 1 a 5. Následně se vám zobrazí kolo štěstí, na němž si lze vytočit 3 až 20 volných zatočení s bonusem – násobitelem. Všechny výhry z free spinů tak mohou být až 10krát vyšší.

Hrajte s bonusem až 25 000 Kč

Válce hry Lotto Madness můžete ve Fortuna Vegas roztáčet s bonusem až 25 000 Kč. Takovou sumu Fortuna nabízí každému nově zaregistrovanému hráči za první čtyři vklady na herní konto. Registraci provedete snadno přes tento odkaz. Hru si ale lze před hraním za peníze vyzkoušet i zdarma a jak dlouho chcete. Pro hraní zdarma klikněte ZDE.

Tip:
3 kroky, které udělejte před hraním automatů za peníze