Přehled: Které loterie můžete hrát online?

12.02.2018 11:00

Připravili jsme pro vás přehledný seznam osvědčených loterií, které si můžete vsadit kdykoli a odkudkoli online.

Tři nejvyšší výhry ve Sportce v letošním roce

Tři nejvyšší výhry ve Sportce v letošním roce

08.06.2018 07:00

Rok 2018 ještě není ani ve své polovině, Sazka ale eviduje už na čtyři desítky nových milionářů. Podívejte se na trojici nejvyšších dosavadních letošních výher.

Sportka udělá milionáře z dalších 100 lidí!

Sportka udělá milionáře z dalších 100 lidí!

Díky Sportce bude v České republice do dvou měsíců dalších 100 milionářů. Chcete se stát jedním ze šťastných výherců 2 milionů korun? Máme pro vás návod, co pro to musíte udělat!

Ověření totožnosti Sazka

Ověření totožnosti Sazka

Zaregistrovali jste se na herním portále Sazka a nevíte jak na ověření totožnosti? Máme pro vás podrobný návod jak na to.

Výsledky Sportka

Výsledky Sportka

Sportka je nejznámější a zároveň nejoblíbenější loterijní hrou v České republice. Sázkaři už nemusejí čekat na výsledky slosování až do tradičního vysílání v TV. Podívejte se, kde všude si můžete…

Poskytovatelé

SYNOTtip

O webu

Jediné místo, kde každý hráč, nebo sázející najde vše. Chcete si zahrát online automaty zdarma? Nebo hledáte tipy na zápasy? Nebo hledáte nejlepší bonusy a zatočení zdarma v online casinu? Najdete zde i herní postupy, novinky ze světa sázek, návody jak se registrovat do casina, jak potvrdit svou totožnost a mnoho dalšího. Užijte si svět hazardu z jednoho místa!