LIVE sázky – sázejte v průběhu zápasu

Sázky Jak začít

Vše o LIVE sázení na jednom místě. Dozvíte se, v čem se LIVE sázky liší od sázení na klasické předzápasové kurzy i to, které sázkové kanceláře se na ně zaměřují.

LIVE sázky umožňují sázení během sportovního zápasu. Na rozdíl od pevných  - předzápasových – kurzů se kurzy při živém sázení dynamicky mění podle vývoje a stavu utkání. Můžete si tak vsadit v každý moment aktuálně hraného zápasu. V tom spočívá princip LIVE sázení.

Online sázkaři si tento druh sázek v posledních letech velmi oblíbili a sázkové kanceláře na to reagují tím, že se snaží nabídku neustále rozšiřovat.

Přední české sázkové kanceláře jako Tipsport, Fortuna, Chance či Sazka Bet mají pro LIVE sázení vytvořenou samostatnou sekci. V ní vždy najdete seznam aktuálně probíhajících či v blízké době startujících sázkových příležitostí s možností LIVE sázek.

Tip: Největší sázkařské mýty: Čemu se při sázení vyvarovat?

V čem spočívají největší výhody LIVE sázení?

  • sázení v průběhu zápasu – lze si vsadit v každý moment právě hraného utkání
  • šance zvýšit zisk – pokud dokážete odhadnout další vývoj právě hraného zápasu, může se pro vás stát LIVE sázení ideálním nástrojem, jak zvýšit svůj zisk
  • sledování streamů – vybraná sportovní utkání můžete během LIVE sázení sledovat v přímém přenosu prostřednictvím streamů
  • širší kurzová nabídka – vedle běžných sázkových příležitostí najdete v LIVE sázkách i další, specifické sázkové příležitosti
  • funkce cashout – některé sázkové kanceláře umožňují hráčům vybrat výhru ještě před koncem všech událostí na tiketu

Kde sázet LIVE sázky?

Pro LIVE sázení doporučujeme osvědčené a licencované sázkové kanceláře. V jejich případě máte jistotu výhodných kurzů a každý den nabízejí sázkařům desítky sportovních utkání v přímých přenosech. Na právě probíhající zápasy lze samozřejmě sázet i z mobilu. U největších českých sázkovek můžete sázet i přes mobilní aplikace pro chytré telefony.

Také čtěte:
Vše o sázení u Tipsportu
Vše o sázení u Fortuny
Vše o sázení u Chance
Vše o sázení u Sazka Betu

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Sázkové kanceláře

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč