Liga mistrů nabídne souboj Realu s Chelsea

Liga Mistrů promo

Semifinále Ligy mistrů jsou pro fanoušky skoro vždy výjimečnými událostmi. Nejinak tomu snad bude i v dnešním případě, kdy se na Realu představí Chelsea.

Real Madrid jde do dnešního domácího utkání jako favorit na výhru. O finále v LM usiluje ale poprvé od sezóny 2017/18. V minulém kole vyřadili další anglický celek, Liverpool, a právě domácí zápas o všem rozhodl. Díky vítězství 3:1 totiž Bílému baletu stačila venkovní remíza 0:0 a postup měl v kapse. Pro Real Madrid bude hrát také návrat několika zraněných hráčů do tréninku. Na lavičce zraněných zůstávají už „pouze“ Lucas, Mendy, Valverde a Sergio Ramos. Ze svalového zranění se možná stihne zotavit Toni Kroos.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Chelsea má v poslední době výbornou formu a kromě důležité výhry v lize nad West Hamem, která jí vynesla do top 4 právě nad Kladiváře dokázala také postoupit do finále FA Cupu přes skvěle hrající Manchester City. Tyto dva celky se stále mohou střetnout v celoanglickém finále Ligy mistrů, nejprve však musí uspět v Madridu. Ve čtvrtfinále dokázala v prvním zápase venku vyhrát, 0:2 na půdě FC Porta. Chelsea je celkem nevyzpytatelná, ale zdá se, že umí uhrát nulu vzadu a směrem dopředu málokdy neskóruje, což je samozřejmě skvělý recept na úspěch.

Real Madrid je nicméně dnes večer favoritem na vítězství, na nějž si můžeš vsadit s kurzem 2.32. Chelsea je ohodnocena kurzem 3.26, remíza pak kurzem 3.06.

Zápas na Alfredo di Stéfano Stadium začíná od 21:00.