Lídři portugalské ligy budou večer v akci

primeira-liga-logo

Aktuálně první dva celky Primeira ligy dnes mají na programu svá utkání.

Začneme už v 18:00, kdy uvidíme zápas Aves – Morierense. Aves je na samém chvostu tabulky, pouze s jedním bodem z posledních 5 utkání, celkem jich pak nasbírali pouze 14 (vedoucí Porto má 67). Jejich soupeř, Moreirense jich má alespoň 35, což stačí na 9. místo v lize. Mělo by jít o jednoznačnou záležitost, výhra hostí je v nabídce s kurzem 1.88. Jenže Primeira liga je známá svou nepředvídatelností, podaří se Aves druhý bod ve třech zápasech? Kurz na to je 3.42. Výhru týmu Aves, bez ohledu na kurz 4.62, by však tipnul jen málokdo.

Pak už jdeme na čelo tabulky, od 19:00 začne zápas Maritimo – Benfica Lisabon. Benfica je aktuálně druhá, pouhé 3 body za lídrem z Porta a jsou také samozřejmě favoritem na výhru zápasu s Maritimem a to s kurzem 1.53. Remíza je k mání s kurzem 4.23 a výhra Maritima pak s kurzem 6.59.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Večer pak můžeš strávit při sledování lídra FC Porto, který se představí na hřišti týmu Ferreira. Také Porto je samozřejmě favoritem na výhru svého mače, s podobným kurzem jako Benfica, 1.47. Ferreira vyhrála 5 z poslední 7 svých zápasů, uvidíme, zda se jim podaří získat body i dnes (s kurzem 7.35), případně zda bude výkon jejích hráčů stačit alespoň na reímzu (s kurzem 4.05).

Zápasy by měla přenášet stanice Sport 1.

BONUS PRO NOVÉ HRÁČE

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!