Liberec předehrává s Pardubicemi

fortuna_liga_logo

Od 18:00 začne dnešní předehrávka 21. kola Fortuna ligy. Slovan Liberec v ní bude hostit Pardubice, které jsou aktuálně na skvělém 7. místě.

Pardubice v minulém kolo šokovaly Baník Ostrava, když jej na náhradní domácí půdě, ve vršovickém Ďolíčku, přehrála 3:2. Baník by se dostal na 6. příčku se 32. body, namísto toho jsme viděli posun Pardubic na místo sedmé, o skóre za Viktorii Plzeň. Pardubicím se ale na jaře docela daří, z posledních 5 zápasů brali třikrát 3 body a jako nováček soutěže už jistě mají setrvání v příštím ročníku zajištěno.

Forma Slovanu Liberec také není úplně špatná, z posledních pěti utkání nasbírali liberečtí 8 bodů, celkově jim to zatím stačí na 5 příčku, na níž jsou o dva body před Plzní a Pardubicemi. Jediným týmem, na který i s osmi body dokázaly nějaké body stáhnout, byl sousední Jablonec, který z posledních 4 zápasů nasbíral 3 prohry a remízu.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

V kádru domácích budou chybět Matoušek s Koscelníkem a otazník visí také nad brankářem Nguyenem. Pardubicím budou chybět Kůrka s Čihákem. Na Stadionu U Nisy dnes budou favoritem na výhru domácí, na něž je vypsán kurz 1.71. Další výhru Pardubic si můžeš vsadit se skvělým kurzem 6.13, případnou remízu za 3.60.

Zápas začíná 18:00, sledovat jej můžeš na Fortuna TV.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!